KOCAELİ
KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ZİLİ ÇALDI.
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk' un talimatıyla, bakanlığın tüm ilköğretim kurumları için hazırladığı okul zili ve çocuk şarkısı bugün ilk teneffüsle birlikte ilçemiz geneli tüm ilköğretim kurumlarımızda çalmaya başladı. 2019-2020 eğitim öğretim yılı okulların açılışı dolayısıyla Kaymakamlık Atatürk Anıtı' na saat 10:00' da İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan ÖZKAN tarafından Çelenk koyuldu.![OKUL ZİLİ ÇALDI.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/09224042_20190909_100222.jpg)