KOCAELİ
KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİLERİMİZDEN 23 NİSAN KONULU PİYANO VE ŞARKI DİNLETİSİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçemiz Kefken Şehit Oğuz Kır Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ayça Tuğçe BAŞKAN' ın yönetimindeki 23 Nisan konulu Piyano Dinletisi, anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizden Elif BOZDEMİR, Melek ARSLAN, Selem ARSLAN, Ayşe BOZDEMİR, Yağız Hüseyin HAZIRLAR ve Zümra ANIL' dan oluşan grup tarafından hazırlanmış ve 23 Nisan konulu Şarkı Dinletiside Kefken Şehit Oğuz Kır ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Rabia YAPAR ve Kefken İmam Hatip Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Busenur AFYON tarafından seslendirilmiştir. Emeği geçen tüm öğrencilerimiz ve öğretmenimize teşekkür ederiz.![ÖĞRENCİLERİMİZDEN 23 NİSAN KONULU PİYANO VE ŞARKI DİNLETİSİ](/meb_iys_dosyalar/2021_04/23145834_23_nisan_nasil_kutlanacak_h23869_52440.jpg)