KOCAELİ KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİSAN AYI YÖGEP(YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI)

    Kandıra İmam-Hatip Okulları yöneticileri, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün öncülük ettiği YÖGEP(YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI) kapsamında; 16 Nisan Perşembe günü Kandıra Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesinde bir araya geldi.                
NİSAN AYI YÖGEP(YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI)

 

“İmam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi, okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi” Konulu toplantıda;İmam hatip okullarının toplumsal algısının nasıl olduğu, medyanın ve bazı çevrelerin nasıl olumsuz algı yönetiminde bulunduğu, okullarımızın kurumsal imaj yönetimlerinin nasıl olması gerektiği, okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi  ve neler yapılabileceği ile ilgili iştişareler edilmiştir. Katılımcı Sayısı:8

 

 

06-05-201906-05-2019

 

Çarşı Mah. İzmit Cad. No7 Kandıra Kocaeli Türkiye 41600 - 0262 551 30 56 36 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.