KOCAELİ
KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI
![MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2022_02/12202040_WhatsApp_Image_2022-02-11_at_17.32.32_1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem Müdürler kurulu toplantısı 11.02.2022 Cuma günü Akçakoca İlkokulunda gerçekleştirildi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KIZMAZ başkanlığında yapılan toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı birinci döneminin genel değerlendirmesi ve ikinci dönemde yapılacak iş ve işlemler hakkında genel bilgiler görüşüldü.