KOCAELİ
KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlkokullar Arası Bilgi Yarışmasının Birincisi Seyitaliler Atatürk İlkokulu
![İlkokullar Arası Bilgi Yarışmasının Birincisi Seyitaliler Atatürk İlkokulu](/meb_iys_dosyalar/2017_05/09163846_IMG_8971.jpg)
Şehit Yavuz Sonat Güzel Spor Salonunda yapılan ve 19 İlkokulun 4. sınıflarından 3´er öğrencinin katıldığı yarışmayı Seyitaliler Atatürk İlkokulu 1. tamamladı. Öğrencilerimiz yarışmanın sonunda ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan Özkan, Şube Müdürü Naim Yüksel ve okul müdürlerinin elinden aldı.