KOCAELİ
KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLKÖĞRETİM HAFTASI
Kaymakamlık Atatürk Anıtı´nda saat 10.00´ da Çelenk Koyma Programı ile başlayan "İlköğretim Haftası" İlçemiz AKV Bağırganlı İlkokulu/Ortaokulu Konferans Salonunda yapılan Kutlama Programı ile devam etti. Program İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İhsan ÖZKAN´ın açılış konuşmasının ardından İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet ÜNAL´ ın 2018-2019 eğitim öğretim yılına yönelik dilek, temenni ve öğrencilere mesajını içeren konuşması ile devam etti. Program öğrencilerin hazırlayıp sunduğu şiir ve gösterilerle sona erdi.![İLKÖĞRETİM HAFTASI](/meb_iys_dosyalar/2018_09/20200734_IMG-20180917-WA0038.jpg)