KOCAELİ
KANDIRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI
![HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI](/meb_iys_dosyalar/2022_06/01162529_WhatsApp_Image_2022-06-01_at_13.55.40.jpg)
Bakanlığımıza bağlı her tür ve seviyedeki resmi ve özel eğitim kurumlarının tabi olduğu Hayat Boyu Öğrenme Haftası 01 Haziran 2022 tarihinde saat 10:00 da İl Milli Eğitim Müdürü Ömer AKMANŞEN,Kandıra Belediye Başkanı Adnan TURAN, Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KIZMAZ, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve halkın katılımı ile Şehr-i Teras Cafe'de gerçekleştirildi.