EKİM AYI DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM EĞİTİM PROGRAMI
![EKİM AYI DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM EĞİTİM PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17112820_1.jpg)
BAKANLIĞIMIZ ÖĞRETMEN YETİŞTİRME VE GELİŞTİRME GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE YAYIMLANAN "ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ GENEL YETERLİLİKLERİ" ÇERÇEVESİNDE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİMİZİN: MESLEKİ BİLGİ, BECERİ, TUTUM VE DEĞERLER ALANINDAKİ GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLANMAK AMACIYLA, " DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI" (DÖGEP) KAPSAMINDA 15.10.2019 TARİHİNDE İLÇEMİZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TOPLANTI SALONUNDA, İLÇEMİZDEKİ RESMİ VE ÖZEL OKULLARDAKİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİYLE " ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN VAZGEÇİLMİZLERİNDEN OLAN 'SEVGİ', 'ŞEFKAT', 'MERHAMET', 'SAYGI','AZİM','KARARLILIK', 'SABIR', 'SEBAT' VE 'FEDAKARLIK' DEĞERLERİ VE KAVRAMLARI KONULU DKAP ÇALIŞMASI YAPILMIŞTIR.